Menstruační kalíšky transparentní

Kód: X22501T
Dostupnost poslední kus SKLADEM dnes 29.02. odešleme
489  
Běžná cena 689   -29%

Menstruační kalíšky jsou vyrobeny z antibakteriálního lékařského silikonu, který spolehlivě zachytává menstruační krev uvnitř těla. Použití kalíšku je mnohem pohodlnější a hygieničtější, než užití klasických hygienických potřeb, neboť při manipulaci s kalíškem nepřijdete do styku s krví. Navíc, antibakteriální úprava kalíšku zabrání přemnožení bakterií v pochvě a napomáhá tak předcházet vzniku mykóz i jiných gynekologických obtíží.
Díky speciálnímu tvarování a širšímu hornímu okraji kalíšek spolehlivě přilne k poševní stěně a nepropustí krev ani při aktivním pohybu či sportu. 

Balení obsahuje: 2ks Menstrual cups + cestovní obal

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjmněte a vyprázdněte po zhruba 4- 5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou. Stopka neslouží k vyjímání kalíšku, v takovém případě by mohlo dojít k jejímu přetržení. Kalíšek vyjímáme uchopením za dno.

flexibilita – materiál kalíšku vám dovolí jej zmáčknout a pohodlně zavést
bezpečné pro tělo – vyrobeny jsou ze silikonu, který je naprosto bezpečný
komfort – ergonomický tvar sedne vašemu tělu jako ulitý
ochrana – až 12 hodin bez protečení
šetrnost k životnímu prostředí – kalíšky se používají opakovaně, čímž šetříte životní prostředí
hygieničnost – nezapomínejte kalíšek po každém použití vymýt

Parametry: větší kalíšek
průměr 45mm
objem 21ml
délka 50mm
celková délka 65mm

Parametry: menší kalíšek
průměr 43mm
objem 14ml
délka 40mm
celková délka 55mm


Barva transparentní
Značka Jimmyjane