Dámský parfém s feromony Tokyo Sensual Woman 30ml

Kód: X90286
Dostupnost vyprodáno
-  

Značka HOT k příležitosti svého výročí 15ti let na trhu, uvedla novou řadu feromonů pod názvem „muž & žena“. Vůně vycházejí z cesty kolem světa Londýn – Miami – Tokyo, kde je tato značka mezi zákazníky velmi oblíbená. Každé město tak představuje svou specifickou vůni, která obsahuje koncentrované přírodní feromony a jiné atraktanty oslovující opačné pohlaví. Speciální a dlouhodobě testované směsi androstenolu a adrenostenonu (feromonů) jsou nastaveny na co nejvyšší účinek, resp. erotický dopad na opačné pohlaví.
Vedle těchto účinků Vám parfém dodá patřičné sebevědomí, včetně omamné a originální vůně, kterou Vám budou ostatní závidět.
 
Feromony nejdou nijak cítit, takže vynikne stylová a svůdná vůně tohoto parfému - magnólie, frézie, broskev, orchidej a hruška
Feromony se vyskytují v lidském potu – u někoho méně u někoho více. Jejich uvolňování vysílá signály, nevědomé pro druhé pohlaví u kterého následně vzniká chemická reakce, jež  uvolňuje hormony způsobující vyšší náklonost, sympatie a sexuální touhu. Použitím parfému s feromony tento účinek zmnohonásobíte.
 
Jak na to? Feromony se nejčastěji nanášejí v oblasti uší, paží a krku. Doba jejich účinku je jen několik hodin po nanesení, poté feromony postupně prchají spolu s účinkem a je třeba jejich aplikaci znovu opakovat.

Objem 30ml
Země původu Velká Británie
Značka Hot