Masážní hlavice Aurora Bodywand Massager

Kód: X10383
Dostupnost dočasně vyprodáno
-  

Voděodolná dobíjecí masážní hlavice Aurora je vyrobena z hypoalergenního silikonového materiálu a je bezpečná pro Vaše tělo. Disponuje silným, tichým motorem se třemi stupni vibrací a 4 pulzačními programy.
Flexibilní silikonová hlava a krk se ohýbají a přizpůsobují konturám těla, což vám umožní pokaždé zacílit to správné místo.
Ať už chcete uvolnit napětí, snížit svalovou únavu nebo si užít luxusní intimní chvíle s partnerem nebo bez, masážní hlavice Aurora Vám to umožní.

Ovládání:
Snadné ovládání dvěma tlačítky. Horním tlačítkem ovládáte vypnutí a zapnutí masážní hlavice.
Spodním tlačítkem ovládáte intenzitu vibrací a vibrační programy.

Nabíjení:
Aurora Bodywand Massager je dobíjecí masážní hlavice s vestavěnou lithium-iontovou baterii s dlouhou životností. Tato baterie se dobíjí USB kabelem.
USB kabel je součástí balení, zapojuje se do zdířky na spodní straně masážní hlavice. Druhý konec se zapojí do USB zdířky v počítači, notebooku nebo jiném zařízení, případně adaptéru pro síťovou zásuvku.

Opatrně zasuňte koncovku USB kabelu správným směrem do masážní hlavice tak hluboko, dokud neucítíte jemný odpor.
Poté zasuňte USB kabel do USB vstupu počítače, či adaptéru. LED indikátor na masážní hlavici se rozsvítí přerušovaným jasným modrým světlem. Masážní hlavice je nabitá po cca 60 min. LED indikátor svítí trvale.

Parametry produktu:
Celková délka: 26 cm
Průměr: 5,5 cm
Materiál: silikon/ABS
Barva: růžová
Voděodolnost: ano

Balení obsahuje:
masážní hlavici Aurora
USB kabel

Před prvním použitím a následně po každém dalším použití vibrátor, nebo jinou erotickou pomůcku řádně omyjte teplou vodou a mýdlem. 

Barva růžová
Značka Toy Joy